Kategorie produktů

Optický modul Cisco GLC-GE-100FX (mini-GBIC)
Optický modul, SFP, 10G, MM Multimode LC, 2000 m, originál

5 301 Kč 4 381 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za týden

Kód: NAMCSC1003

PN: GLC-GE-100FX=

Záruka: 24 měsíce (ů)

Cisco GLC-GE-100FX (mini-GBIC) SFP modul pro Cisco switche a routery. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Formát: SFP Rychlost: 100 Mbps Typ: multimode Vzdálenost: 2 km Tx/Rx: 1310 nm Konektor: LC Záruční podmínky
Počet:
Cisco GLC-GE-100FX (mini-GBIC)

SFP modul pro Cisco switche a routery.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 100 Mbps

Typ: multimode

Vzdálenost: 2 km

Tx/Rx: 1310 nm

Konektor: LC

Záruční podmínky

Značka
Výrobce:  CISCO
Upřesnění typu:  Optický modul
Síťová rozhraní
Typ modulu:  SFP
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  24
Délka záruky (měsíce):  24
Fyzické vlastnosti
Rozměry:  8,5 x 13,4 x 56,5 mm
Modelové číslo
Modelové číslo:  GLC-GE-100FX

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace