Kategorie produktů

Baterie TRX pro Acer 5200mAh
Baterie, pro notebook, 5200mAh, Li-Ion, 11,1V, 6článková, pro Acer Aspire One Happy, D255, D255E, D260, 522, 722

799 Kč 660 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za 3 týden

Kód: BATRX8210

PN: TRX-AL10A31

Záruka: 24 měsíce (ů)

TRX baterie AL10A31 - Li-Ion 5200 mAh - neoriginální Zůstaňte online déle s TRX bateriemi. Tyto dobíjecí baterie využívají Lithium-iontovou technologii a mohou být použity jako náhrada za starší systém baterií nebo jako... více
Počet:
TRX baterie AL10A31 - Li-Ion 5200 mAh - neoriginální

Zůstaňte online déle s TRX bateriemi. Tyto dobíjecí baterie využívají Lithium-iontovou technologii a mohou být použity jako náhrada za starší systém baterií nebo jako výkonná náhradní baterie.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Počet článků: 6

Napětí: 11,1 V

Technologie: Lithium-iontová

Kapacita: 5200 mAh

Kompatibilita:
ACER
Aspire One AOD255-N55DQcc
Aspire One AOD255-N55DQkk
Aspire One AOD255-N55DQrr
Aspire One AOD255-N55DQws
Aspire One AOD255-2DQcc
Aspire One AOD255-2DQkk
Aspire One AOD255-2DQrr
Aspire One AOD255-2DQws
Aspire One AOD257-N57DQbb
Aspire One AOD257-N57DQkk
Aspire One AOD257-N57DQrr
Aspire One AOD257-N57DQws
Aspire One AOD257-13DQbb
Aspire One AOD257-13DQkk
Aspire One AOD257-13DQrr
Aspire One AOD257-13DQws
Aspire One AOD260-2DGss
Aspire One AOD260-2Dpu
Aspire One AO522-C5Dkk
Aspire One D255
Aspire One D255E
Aspire One D255-N55DQkk
Aspire One D255-2BQkk
Aspire One D255-2DQGkk
Aspire One D255-2DQkk
Aspire One D255-2DQws
Aspire One D257
Aspire One D257E
Aspire One D260
Aspire One D260-Cg
Aspire One D260-DB
Aspire One D260-N51B/K
Aspire One D260-N51B/KF
Aspire One D260-N51B/M
Aspire One D260-N51B/P
Aspire One D260-N51B/S
Aspire One D260-N51B/SF
Aspire One D260-Pu
Aspire One D260-13Dpu
Aspire One D260-2Bkk
Aspire One D260-2Bp
Aspire One D260-2BQGkk_XP616 3G
Aspire One D260-2BQGss_XP616 3G
Aspire One D260-2BQkk_XP316
Aspire One D260-2BQpu_XP316
Aspire One D260-2BQss_XP316
Aspire One D260-2DQkk_W7625
Aspire One D260-2DQpu_W7625
Aspire One D260-2DQss_W7625
Aspire One D260-2DQuu_W7625
Aspire One D260-2028
Aspire One D260-2097
Aspire One D260-2203
Aspire One D260-2207
Aspire One D260-2344
Aspire One D260-2365
Aspire One D260-23797
Aspire One D260-2380
Aspire One D260-2440
Aspire One D260-2455
Aspire One D260-2571
Aspire One D260-2576
Aspire One D260-2680
Aspire One D260-2919
Aspire One D270
Aspire One E100
Aspire One Happy
Aspire One Happy Blue-2DQb3b
Aspire One Happy Lime-2DQgrgr
Aspire One Happy Pink-2DQpp
Aspire One Happy Purple-2DQuu
Aspire One 522
Aspire One 722
Cromia AC761 Chromebook
Chrome AC700 Chromebook
ZGB
Gateway LT23
Gateway LT2304c
Gateway LT2316u
Gateway LT2319u
Gateway LT2320u
Gateway LT25
Gateway LT2503u
Gateway LT2504h
Gateway LT2514u
Gateway LT2523u
Gateway LT2526u
Gateway LT256u

PACKARD BELL
Dot SE/P-615NL
Dot SE/P-725NL
Dot SE/P-726NL
Dot SE/P-775NL
Dot SE/R-615NL
Dot SE/R-618NL
Dot SE/R-725NL
Dot SE/R-726NL
Dot SE/V-775NL
Dot SE/W-615NL
Dot SE/W-725NL
Dot SE/W-726NL
Dot SE/W-775NL
Dot SE-024GE
Dot SE-615NL
Dot SE-618NL
Dot SE-725NL
Dot SE-726NL
Dot SE-775NL
ZE6

Značka
Výrobce:  TRX
Napájení
Napájecí napětí (V):  11,1
Baterie
Formát baterie:  pro notebook
Technologie baterie:  Li-Iontová
Kapacita baterie (mAh):  5200
Počet článků baterie:  6
Kapacita baterie (Wh):  57.5
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  24
Délka záruky (měsíce):  24
Použití a určení
Druh příslušenství:  baterie
Fyzické vlastnosti
Barva:  černá
Modelové číslo
Modelové číslo:  pro Acer 5200 mAh

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace