Kategorie produktů

Optický patchcord DATACOM SC-SC 50/125 MM 1m Optický patchcord, SC-SC, 50/125, MM, 1m duplex

209 Kč 173 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za 1-2 dny

Kód: NOPDTC1019

PN: 5500

Optický patchcord DATACOM SCSC 50/125 MM 1m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna: MM...
Počet:
Optický patchcord DATACOM SC-SC 50/125 MM 1m

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ optického vlákna: MM

Průměr optického vlákna: 50 µm

Konektor 1: SC

Konektor 2: SC

Délka: 1 m

Značka
Výrobce:  Datacom
Upřesnění typu:  Patch kabel
Vstupy a výstupy
Konektor 1:  SC
Konektor 2:  SC
Fyzické vlastnosti
Barva:  oranžová
Délka kabelu (m):  1
Konektory:  SC/SC

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace