Kategorie produktů

Optický patchcord DATACOM ST-ST 50/125 MM 3m Optický patchcord, ST-ST, 50/125, MM, 3m, duplex

248 Kč 205 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za 1-2 dny

Kód: NOPDTC1024

PN: 5512

Optický patchcord DATACOM STST 50/125 MM 3m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna: MM...
Počet:
Optický patchcord DATACOM ST-ST 50/125 MM 3m

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ optického vlákna: MM

Průměr optického vlákna: 50 µm

Konektor 1: ST

Konektor 2: ST

Délka: 3 m

Značka
Výrobce:  Datacom
Upřesnění typu:  Patch kabel
Vstupy a výstupy
Konektor 1:  ST
Konektor 2:  ST
Fyzické vlastnosti
Barva:  oranžová
Délka kabelu (m):  3
Konektory:  ST/ST

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace