Kategorie produktů

Spojka DATACOM ST-ST
Spojka, optická, ST-ST MM simplex, panelová

29 Kč 24 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za 2 týden

Kód: NOSDTC1006

PN: 57112

Záruka: 24 měsíce (ů)

DATACOM ST-ST Optická spojka pro propojení optických kabelů a pigtailů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Konektor 1: ST(F) Konektor 2: ST(F)
Počet:
DATACOM ST-ST

Optická spojka pro propojení optických kabelů a pigtailů.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Konektor 1: ST(F)

Konektor 2: ST(F)

Značka
Výrobce:  Datacom
Upřesnění typu:  Spojka
Síťová rozhraní
Typ optického konektoru:  ST
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  24
Délka záruky (měsíce):  24
Použití a určení
Druh příslušenství:  spojka
Fyzické vlastnosti
Barva:  červená
Průměr optického vlákna:  50
Typ vlákna:  multimode
Provedení:  simplex

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace