Kategorie produktů

Optický modul Dell SFPP-10G-MM-30M-DE
Optický modul, SFP+, 10Gbit, MM multi mode 850nm, 300m, DELL kompatibilní, neoriginální

1 509 Kč 1 247 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Skladem 1 ks

Kód: SVDS01130

PN: SFPP-10G-MM-300M-DL

Záruka: 24 měsíce (ů)

SFPP-10G-MM-30M-DE Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps s LC konektorem. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 300m při použití Multimode vlákna. Modul podporuje... více
Počet:
SFPP-10G-MM-30M-DE

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps s LC konektorem. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 300m při použití Multimode vlákna. Modul podporuje technologii DDMI (Diagnostícká data). Obecná kompatibilita s výrobky Dell.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP+

Rychlost: 10 Gbps

Typ: multimode

Vzdálenost: max. 300 m

Tx/Rx: 850 nm

Konektor: LC duplex

Značka
Výrobce:  DELL
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Kompatibilita:  Dell
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP+
Režim:  MM
Dosah:  300 m
Typ optického konektoru:  LC
Typ SFP modulu:  duplex
Rychlost SFP modulu:  10 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  Dell
Typ modulu:  SFP+
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  24
Délka záruky (měsíce):  24
Fyzické vlastnosti
Typ vlákna:  multimode
Modelové číslo
Modelové číslo:  SFPP-10G-MM-300M-DE

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace