Kategorie produktů

Patch kabel Solarix LC/SC 50/125 1m Patch kabel, MM, 50/125, OM2, 1m, duplex, SXPC-LC/SC-PC-OM2-1M-D

247 Kč 204 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za 3 dny

Kód: NOISOL1004

PN: 70232115

Solarix LC/SC 50/125 1m Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. ... více
Počet:
Solarix LC/SC 50/125 1m

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Konektor 1: LC

Konektor 2: SC

Typ vlákna: 50/125 µm

Délka: 1 m

Značka
Výrobce:  SOLARIX
Upřesnění typu:  Patch kabel
Fyzické vlastnosti
Barva:  oranžová
Délka kabelu (m):  1
Průměr optického vlákna:  50
Konektory:  LC/SC

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace