Kategorie produktů

Optický modul Cisco SFP-10G-SR-S
Optický modul, 10Gbit, MMF, LC, duplex, 850nm, Enterprise Class

10 239 Kč 8 462 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za 1-2 dny

Kód: NAMCSC1009

PN: SFP-10G-SR-S=

Záruka: 24 měsíce (ů)

Cisco SFP-10G-SR-S 10Gbps SFP modul s LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 850 nm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Formát: SFP Rychlost: 10 Gbps Typ: multimode Vzdálenost:max. 400 m Tx/Rx: 850 nm Konektor: LC duplex Záruční podmínky
Počet:
Cisco SFP-10G-SR-S

10Gbps SFP modul s LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 850 nm.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 10 Gbps

Typ: multimode

Vzdálenost:max. 400 m

Tx/Rx: 850 nm

Konektor: LC duplex

Záruční podmínky

Značka
Výrobce:  CISCO
Upřesnění typu:  Optický modul
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP
Režim:  MM
Dosah:  400 m
Typ optického konektoru:  LC
Typ SFP modulu:  duplex
Rychlost SFP modulu:  10 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  Cisco
Typ modulu:  SFP
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  24
Délka záruky (měsíce):  24
Fyzické vlastnosti
Typ vlákna:  multimode
Modelové číslo
Modelové číslo:  SFP-10G-SR-S

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace