Kategorie produktů

Patch kabel XtendLan FOP-LCSC-D-3-625
Patch kabel, optický, LC-SC, PC, 62,5/125, duplex, 3m

173 Kč 143 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Skladem 1 ks

Kód: NETXTE1003

PN: FOP-LCSC-D-3-625

Záruka: 26 měsíce (ů)

XtendLan FOP-LCSC-D-3-625 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode Specifikace vlákna: 62,5/125 um Technologie sítě:... více
Počet:
XtendLan FOP-LCSC-D-3-625

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 62,5/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: LC / SC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 3 m

Značka
Výrobce:  XtendLan
Upřesnění typu:  Patch kabel
Vstupy a výstupy
Konektor 1:  LC
Konektor 2:  SC
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Barva:  oranžová
Délka kabelu (m):  3
Broušení:  PC/PC
Typ vlákna:  multimode
Specifikace vlákna:  OM1 62,5/125um
Provedení:  duplex
Konektory:  LC/SC
Armovaný kabel:  ne

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace