Kategorie produktů

Optický modul XtendLan MGB-L80C55
Optický modul, SFP, 80-120km, CWDM, 1550nm (1000Base-ZX), Cisco, Dell, Planet kompatibilní

2 445 Kč 2 021 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za měsíc

Kód: NETXTE1012

PN: XL-MGB-L80C55

Záruka: 26 měsíce (ů)

XtendLan MGB-L80C55 Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor, single-mode. Dosah 80-120km. Určeno pro CWDM systémy, vlnová délka 1550nm. Výkonostní marže nejméně 28dB. Tato vlnová délka mezi... více
Počet:
XtendLan MGB-L80C55

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor, single-mode. Dosah 80-120km. Určeno pro CWDM systémy, vlnová délka 1550nm. Výkonostní marže nejméně 28dB. Tato vlnová délka mezi moduly často označována jako 1000Base-ZX. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. CWDM moduly dovolují po optickém vlákně (resp. jednom páru vláken) přenášet více vlnových délek. Každý modul pracuje s jinou vlnovou délkou s odstupem 20nm. Sloučení a rozbočení optického signálu se provádí na pasivním optickém rozbočovači/slučovači.

Tento modul je shodny s XL-MGB-ZX, resp. s jinými moduly deklarujicími standard 1000Base-ZX (1550nm, dosah přes 50km).

Ekivalent k Cisco GLC-ZX-SM

Vlastní modul se instaluje do libovolného přepínače s miniGBIC (SFP) porty. Např. GSW-2400, FGSW-4840S, SGSW-2620, WGT/GT-705A, ENW-9607M.

Nízký útlum vláken v oblasti kolem 1550nm (typické singlemode vlákno G.652d 0,20dB/km lze s tímto modulem realizovat spojení na vzdálenosti až 120km).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: LC duplex

Vlnová délka: 1550 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 120 km

Přenosová marže: 28 dB

Citlivost: -24 dBm

Přenosová rychlost: 1,25 Gb/s

Značka
Výrobce:  XtendLan
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Kompatibilita:  Cisco, Dell, Planet a další
Médium:  2 vlákna
Síťová rozhraní
Dosah:  120 km
Typ optického konektoru:  LC
Rychlost SFP modulu:  1 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  Cisco
Kompatibilita SFP modulu:  Dell
Kompatibilita SFP modulu:  PLANET
Diagnostika DDM:  ne
Typ modulu:  SFP
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Typ vlákna:  singlemode
Provedení:  CWDM
Teplotní odolnost:  běžná
Vysílací vlnová délka:  CWDM (1450 - 1610 nm)

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace