Kategorie produktů

Optický modul XtendLan MGB-LXA-LC
Optický modul, SFP, 20km, WDM, TX1310nm, RX1550nm, Cisco, Dell, Planet kompatibilní

464 Kč 383 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za měsíc

Kód: NETXTE1112

PN: XL-MGB-LXA-LC

Záruka: 26 měsíce (ů)

XtendLan MGB-LXA-LC Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm. Cisco, Dell, Planet kompatibilní. Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru... více
Počet:
XtendLan MGB-LXA-LC

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm. Cisco, Dell, Planet kompatibilní.

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: LC simplex

Vlnová délka vysílače/příjímače: 1310 nm, 1550 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová marže: 28 dB

Značka
Výrobce:  XtendLan
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Kompatibilita:  Cisco, Dell, Planet a další
Médium:  1 vlákno
Síťová rozhraní
Dosah:  20 km
Typ optického konektoru:  LC
Rychlost SFP modulu:  1 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  Cisco
Kompatibilita SFP modulu:  Dell
Kompatibilita SFP modulu:  PLANET
Diagnostika DDM:  ne
Typ modulu:  SFP
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Typ vlákna:  singlemode
Provedení:  WDM
Teplotní odolnost:  běžná
Vysílací vlnová délka:  1310 nm

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace