Kategorie produktů

Optický modul XtendLan MTB-SR
Optický modul, SFP+, 80m/300m, 850nm, Cisco, Dell, Planet kompatibilní

645 Kč 533 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za měsíc

Kód: NETXTE1301

PN: XL-MTB-SR

Záruka: 26 měsíce (ů)

XtendLan MTB-SR Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 82 m na běžném multimodovém vlákně 62,5 um, 500 MHz*km. Dosah 300 m na širokopásmovém vlákně 50 um, 2000 MHz*km. Vlnová délka 850 nm. Multirate... více
Počet:
XtendLan MTB-SR

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 82 m na běžném multimodovém vlákně 62,5 um, 500 MHz*km.
Dosah 300 m na širokopásmovém vlákně 50 um, 2000 MHz*km. Vlnová délka 850 nm. Multirate Fiber channel. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SR, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro multimode mode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

Podpora Fiber Channel 10/8/4/2 Gbps.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+

Konektor: LC duplex

Vlnová délka: 850 nm

Typ vlákna: Multimode

Dosah spojení: až 300 m

Přenosová marže: 6,2 dB

Citlivost: -13,5 dBm

Přenosová rychlost: 10,3125 Gb/s

Značka
Výrobce:  XtendLan
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Kompatibilita:  Cisco, Dell, Planet a další
Médium:  2 vlákna
Síťová rozhraní
Dosah:  300 m
Typ optického konektoru:  LC
Rychlost SFP modulu:  10 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  Cisco
Kompatibilita SFP modulu:  Dell
Kompatibilita SFP modulu:  PLANET
Diagnostika DDM:  ano
Typ modulu:  SFP+
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Barva:  stříbrná
Typ vlákna:  multimode
Provedení:  Standard
Teplotní odolnost:  běžná
Vysílací vlnová délka:  850 nm

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace