Kategorie produktů

Spojka XtendLan ADR-SCD2STD-MM
Spojka, optická, SC-ST, duplex, multimode

38 Kč 31 Kč bez DPH
Běžná cena: 41 Kč

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za měsíc

Kód: NETXTE1758

PN: ADR-SCD2STD-MM

Záruka: 26 měsíce (ů)

XtendLan ADR-SCD2STD-MM Adaptér SC-ST pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC konektory. Vhodné pro multimode vlákna. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode Technologie sítě: duplex... více
Počet:
XtendLan ADR-SCD2STD-MM

Adaptér SC-ST pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC konektory. Vhodné pro multimode vlákna.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Technologie sítě: duplex

Konektory: 2 x SC (F)/2 x ST (F)

Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů

Značka
Výrobce:  XtendLan
Upřesnění typu:  Spojka
Síťová rozhraní
Typ optického konektoru:  Hybridní
Vstupy a výstupy
Konektor 1:  SC
Konektor 2:  ST
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Použití a určení
Druh příslušenství:  spojka
Fyzické vlastnosti
Barva:  šedá
Broušení:  PC
Typ vlákna:  multimode
Provedení:  duplex

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace