Kategorie produktů

Optický modul XtendLan MGB-LXBT
Optický modul, SFP, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, průmyslový -40 až +85 st.C, Cisco, Dell, Planet kompatibilní

909 Kč 752 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za měsíc

Kód: NETXTE1830

PN: XL-MGB-LXBT

Záruka: 26 měsíce (ů)

XtendLan MGB-LXBT Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, lze i pro multimode. WDM. Dosah 20km. TX 1550nm/RX 1310nm. Teplotní rozsah -40 až +85 st. C. Podpora většiny výrobců (Cisco... více
Počet:
XtendLan MGB-LXBT

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, lze i pro multimode. WDM. Dosah 20km. TX 1550nm/RX 1310nm. Teplotní rozsah -40 až +85 st. C. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP). Např. pro GSW-2400, FGSW-4840S, SGSW-2620, WGT/GT-705A, ENW-9607M.

Modul pro průmyslové pracovní teploty.

Lze používat i pro multimode, dlouhodobě oěřeny aplikace na 50/125um vlákne s dosahem 1km bez použití mode condition kabelů.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: SC simplex

Vlnová délka (vysílač/přijímač): 1550 nm / 1310 nm

Typ vlákna: Singlemode / Multimode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová marže: 12 dB

Citlivost: -21 dBm

Přenosová rychlost: 1,25 Gb/s

Značka
Výrobce:  XtendLan
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Kompatibilita:  Cisco, Dell, Planet a další
Médium:  1 vlákno
Síťová rozhraní
Dosah:  20 km
Typ optického konektoru:  SC
Rychlost SFP modulu:  1 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  Cisco
Kompatibilita SFP modulu:  Dell
Kompatibilita SFP modulu:  PLANET
Diagnostika DDM:  ne
Typ modulu:  SFP
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Barva:  stříbrná
Typ vlákna:  multimode
Typ vlákna:  singlemode
Provedení:  WDM
Teplotní odolnost:  průmyslová
Vysílací vlnová délka:  1550 nm

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace