Kategorie produktů

Konvertor PLANET FTP-802S15
Konvertor, 10/100Base-FX SC, PoE injektor 802.3af, singlemode

2 398 Kč 1 982 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za 2 týden

Kód: NETPLA1026

PN: FTP-802S15

Záruka: 26 měsíce (ů)

PLANET FTP-802S15 PoE injektor 802.3af a optický konvertor Fast Ethernet 10/100Base-TX/100Base-FX (SC), max 15km, singlemode, přepínač 1k MAC adres, full duplex. Zařízení není jenom konvertorem mezi přenosovými médii,... více
Počet:
PLANET FTP-802S15

PoE injektor 802.3af a optický konvertor Fast Ethernet 10/100Base-TX/100Base-FX (SC), max 15km, singlemode, přepínač 1k MAC adres, full duplex.

Zařízení není jenom konvertorem mezi přenosovými médii, ale zároveň poslouží jako PoE injektor. Řada konvertorů Planet FTP-80x je ideální volbou pro vybavení vzdálených síťových instalací a aplikací.
Integrují v sobě dvě funkce:
  • konverze přenosového média 100Base-FX to 10/100Base-TX
  • Power over ethernet injektor
Síťový prvek je tak ideální volbou pro poskytovatele služeb, pro kancelářské a firemní prostory, nebo pro rozšíření struktury sítě o technologii WiFi, jejíž access pointy lze napájet přímo pomocí kovertorů.
Použití FTP-80x kovertorů se přímo nabízí pro realizaci a instalaci IP kamerových systémů, tedy včetně kamer napájených s pomocí PoE.
IEEE 802.3af standard obsažený v FTP-80x využívá v kabeláži ethernet napětí 48V SS, to umožňuje použití klasické ethernet UTP kabeláže mezi FTP-80x a s IEEE 802.3af  kompatabilním zařízením (PD- Powered Device) nebo PoE spliterem (např. POE-151S-5V / 12V).
Maximální vzdálenost pro použítí PoE napájení po ethernet kabelu je do 100m. K rozšíření dosahu ethernet sítě jsou FT-80x vybaveny integrovaným optickým rozhraním. To efektivně umožňuje prodloužit požadovaný dosah připojení k síti, podle modelu konvertoru je možné po optickém spoji realizovat až 15km vzdálené přípojné místo s možností využití PoE.

Technologie kovertoru využívá "store-forward" mechanismus, který by měl aktivně předcházet přenosovým ztrátám s využitím IEEE 802.3x. LFP(Link Fault Pass Through function) funkce dokáže síťového admina upozornit na výpadek zařízení, DIP přepínačem lze funkci alarmu ovládat.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Porty:
1 x 10/100Base-TX, RJ-45
1 x 100Base-FX, SC konektor, dosah 15 km
Soulad s normami: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
PoE standard: IEEE 802.3af, PoE 48V DC, zatížitelnost max. 15,4W
Podpora přenosu: JumboFrame 1k MAC adres
Podpora OAM: ne
Napájení: z externího adaptéru, 48V DC, 0,4A
Provozní teplota: 0 až 50°C, vlhkost <90%
Rozměry: 97 x 70 x 26 mm
Hmotnost: 200 g

Příklad použití:



Celkový přehled konvertorů


Značka
Výrobce:  PLANET Technology
Upřesnění typu:  Konvertor
Technické detaily
Použití v exteriéru:  ne
Provedení:  samostatně stojící
Management:  ne
Norma:  802.3af
Rychlost pro krátké vedení <300m:  100 Mb/s
Rychlost portů - metalická:  100 Mb/s
Rychlost portů - optická:  100 Mb/s
Konverze:  LAN/optika
Síťová rozhraní
Typ optického konektoru:  SC
Rychlost portů:  100 Mb/s
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Barva:  černá
Rozměry:  97 x 70 x 26 mm
Hmotnost (g):  200
Váhová kategorie:  Lehký - do 2 kg
Modelové číslo
Modelové číslo:  FTP-802S15

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace