Kategorie produktů

Optický modul XtendLan MGB-LXAE-LC
Optický modul, SFP, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, LC, Cisco, Dell, Planet kompatibilní

381 Kč 315 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za měsíc

Kód: NETXTE2221

PN: XL-MGB-LXAE-LC

Záruka: 26 měsíce (ů)

XtendLan MGB-LXAE-LC Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 3-10km. TX 1310nm/RX 1550nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...) Konverzní Gigabitový modul... více
Počet:
XtendLan MGB-LXAE-LC

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 3-10km. TX 1310nm/RX 1550nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: LC simplex

Vlnová délka (vysílání/příjem): 1310 nm / 1550 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 3 km

Přenosová marže: 12 dB

Citlivost: -21 dBm

Přenosová rychlost: 1 Gb/s

Značka
Výrobce:  XtendLan
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Kompatibilita:  Cisco, Dell, Planet a další
Médium:  1 vlákno
Síťová rozhraní
Dosah:  3 km
Typ optického konektoru:  LC
Rychlost SFP modulu:  1 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  Cisco
Kompatibilita SFP modulu:  Dell
Kompatibilita SFP modulu:  PLANET
Diagnostika DDM:  ne
Typ modulu:  SFP
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Barva:  stříbrná
Typ vlákna:  singlemode
Provedení:  WDM
Teplotní odolnost:  běžná
Vysílací vlnová délka:  1310 nm

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace