Kategorie produktů

Optický modul XtendLan MGB-LXB-LCvH
Optický modul, SFP, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, LC, HP kompatibilní

661 Kč 547 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za 1-2 dny

Kód: NETXTE2414

PN: XL-MGB-LXB-LCvH

Záruka: 26 měsíce (ů)

XtendLan MGB-LXB-LCvH Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1550nm/RX 1310nm. HP kompatibilní. Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form... více
Počet:
XtendLan MGB-LXB-LCvH

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1550nm/RX 1310nm. HP kompatibilní.

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

Doporučeno pro řady HP 5130EI, 3800, 3100EI, 3100-48, 2920, 2620, 2530G, 2530, 1920, 1910, 1820, 1810, 1410.

Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: SC simplex

Vlnová délka (vysílání/příjem): 1550 nm / 1310 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová marže: 12 dB

Citlivost: -21 dBm

Přenosová rychlost: 1 Gb/s

Značka
Výrobce:  XtendLan
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Kompatibilita:  HP
Médium:  1 vlákno
Síťová rozhraní
Dosah:  20 km
Typ optického konektoru:  LC
Rychlost SFP modulu:  1 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  HP
Diagnostika DDM:  ne
Typ modulu:  SFP
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Barva:  stříbrná
Typ vlákna:  singlemode
Provedení:  WDM
Teplotní odolnost:  běžná
Vysílací vlnová délka:  1550 nm

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace