Kategorie produktů

Spojka XtendLan ADR-LC4LC-MM-OM4
Spojka, optická, LC-LC, quad, multimode

54 Kč 44 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za měsíc

Kód: NETXTE3123

PN: ADR-LC4LC-MM-OM4

Záruka: 26 měsíce (ů)

XtendLan ADR-LC4LC-MM-OM4 Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro duplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je fialová barva určena pro... více
Počet:
XtendLan ADR-LC4LC-MM-OM4

Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro duplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je fialová barva určena pro multimode konektory s vlákny OM4.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Technologie sítě: quad

Konektory: 4 x LC (F)/4 x LC (F)

Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů

Značka
Výrobce:  XtendLan
Upřesnění typu:  Spojka
Síťová rozhraní
Typ optického konektoru:  LC
Vstupy a výstupy
Konektor 1:  LC
Konektor 2:  LC
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Použití a určení
Druh příslušenství:  spojka
Fyzické vlastnosti
Barva:  fialová
Broušení:  PC
Typ vlákna:  multimode
Provedení:  quad

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace