Kategorie produktů

Spojka XtendLan ADR-SCS2STS-SM
Spojka, optická, SC-ST, simplex, singlemode

35 Kč 29 Kč bez DPH
Běžná cena: 36 Kč

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za měsíc

Kód: NETXTE3349

PN: ADR-SCS2STS-SM

Záruka: 26 měsíce (ů)

XtendLan ADR-SCS2STS-SM Adaptér SC-ST pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je modrá barva určena pro single... více
Počet:
XtendLan ADR-SCS2STS-SM

Adaptér SC-ST pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je modrá barva určena pro single mode konektory s broušením PC.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode

Technologie sítě: simplex

Konektory: SC (F)/ST (F)

Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů

Značka
Výrobce:  XtendLan
Upřesnění typu:  Spojka
Síťová rozhraní
Typ optického konektoru:  Hybridní
Vstupy a výstupy
Konektor 1:  SC
Konektor 2:  ST
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Použití a určení
Druh příslušenství:  spojka
Fyzické vlastnosti
Barva:  modrá
Broušení:  PC
Typ vlákna:  singlemode
Provedení:  simplex

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace