Kategorie produktů

Patch kabel XtendLan FOP-STST-D-1-50
Patch kabel, optický, ST-ST, PC, 50/125, duplex, 1m

131 Kč 108 Kč bez DPH
Běžná cena: 142 Kč

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za měsíc

Kód: NETXTE3362

PN: FOP-STST-D-1-50

Záruka: 26 měsíce (ů)

XtendLan FOP-STST-D-1-50 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode Specifikace vlákna: 50/125 um Technologie sítě: duplex... více
Počet:
XtendLan FOP-STST-D-1-50

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 50/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: ST / ST

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 1 m

Značka
Výrobce:  XtendLan
Upřesnění typu:  Patch kabel
Vstupy a výstupy
Konektor 1:  ST
Konektor 2:  ST
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Barva:  oranžová
Délka kabelu (m):  1
Broušení:  PC/PC
Typ vlákna:  multimode
Specifikace vlákna:  OM2 50/125um
Provedení:  duplex
Konektory:  ST/ST
Armovaný kabel:  ne

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace