Kategorie produktů

Optický modul XtendLan MGB-LX
Optický modul, SFP, 20km, 1310nm, SM/MM, LC konektor, Cisco, Dell, Planet kompatibilní

439 Kč 363 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za 3 dny

Kód: NETXTE3513

PN: XL-MGB-LX

Záruka: 26 měsíce (ů)

XtendLan MGB-LX Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor. Dosah 20km na single mode vlákně. Dosah 550m na multimode vlákně (bez nutnosti mode conditoning patch kabelu). Vlnová délka 1310nm. Cisco,... více
Počet:
XtendLan MGB-LX

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor. Dosah 20km na single mode vlákně. Dosah 550m na multimode vlákně (bez nutnosti mode conditoning patch kabelu). Vlnová délka 1310nm. Cisco, Dell, Planet kompatibilní.
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP).

Ekvivalent k Cisco GLC-LH-SM, GLC-LX-SM

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: LC duplex

Vlnová délka: 1310 nm

Typ vlákna: Singlemode / Multimode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová marže: 12 dB

Citlivost: -21 dBm

Přenosová rychlost: 1,25 Gb/s

Značka
Výrobce:  XtendLan
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Kompatibilita:  Cisco, Dell, Planet a další
Médium:  2 vlákna
Síťová rozhraní
Dosah:  20 km
Typ optického konektoru:  LC
Rychlost SFP modulu:  1 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  Dell
Kompatibilita SFP modulu:  PLANET
Kompatibilita SFP modulu:  Cisco
Diagnostika DDM:  ne
Typ modulu:  SFP
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Barva:  stříbrná
Typ vlákna:  multimode
Typ vlákna:  singlemode
Provedení:  Standard
Teplotní odolnost:  běžná
Vysílací vlnová délka:  1310 nm

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace