Kategorie produktů

Optický modul XtendLan MGB-SX
Optický modul, SFP, 550m, 850nm, LC konektor, Cisco, Dell, Planet kompatibilní

389 Kč 322 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Bude skladem za měsíc

Kód: NETXTE3514

PN: XL-MGB-SX

Záruka: 26 měsíce (ů)

XtendLan MGB-SX Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-SX, duplexní LC konektor, multimode. Max. 550m. Vlnová délka 850nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...). Ekvivalent Cisco GLC-SX. Konverzní... více
Počet:
XtendLan MGB-SX

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-SX, duplexní LC konektor, multimode. Max. 550m. Vlnová délka 850nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...). Ekvivalent Cisco GLC-SX.
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro multimódová vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP).

Ekivalent k Cisco GLC-SX-MM

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: LC duplex

Vlnová délka: 850 nm

Typ vlákna: Multimode

Dosah spojení: až 550 m

Přenosová marže: 13 dB

Citlivost: -17 dBm

Přenosová rychlost: 1,25 Gb/s

Značka
Výrobce:  XtendLan
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Kompatibilita:  Cisco, Dell, Planet a další
Médium:  2 vlákna
Síťová rozhraní
Dosah:  550 m
Typ optického konektoru:  LC
Rychlost SFP modulu:  1 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  Cisco
Kompatibilita SFP modulu:  Dell
Kompatibilita SFP modulu:  PLANET
Diagnostika DDM:  ne
Typ modulu:  SFP
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Barva:  stříbrná
Typ vlákna:  multimode
Provedení:  Standard
Teplotní odolnost:  běžná
Vysílací vlnová délka:  850 nm

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace