Kategorie produktů

Patch kabel Solarix 9/125 LCupc/SCupc SM OS 3m Patch kabel, 9/125, LCupc/SCupc, SM, OS, 3m, duplex, SXPC-LC/SC-UPC-OS-3M-D

180 Kč 149 Kč bez DPH

Dostupnost: Neznámá dostupnost

Kód: ACKABE7910

PN: 70232139

Solarix 9/125 LCupc/SCupc SM OS Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ pláště:... více
Počet:
Solarix 9/125 LCupc/SCupc SM OS

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ pláště: LS0H

Konektor: LC/SC

Délka: 3 m

Značka
Výrobce:  SOLARIX
Upřesnění typu:  Patch kabel
Fyzické vlastnosti
Barva:  žlutá
Délka kabelu (m):  3
Průměr optického vlákna:  9

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace