Kategorie produktů

Patch kabel Solarix 9/125 LCupc/SCupc SM OS 5m Patch kabel, 9/125, LCupc/SCupc, SM, OS, 5m, duplex, SXPC-LC/SC-UPC-OS-5M-D

199 Kč 164 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za 1-2 dny

Kód: ACKABE7911

PN: 70232159

Solarix 9/125 LCupc/SCupc SM OS Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ pláště:... více
Počet:
Solarix 9/125 LCupc/SCupc SM OS

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ pláště: LS0H

Konektor: LC/SC

Délka: 5 m

Značka
Výrobce:  SOLARIX
Upřesnění typu:  Patch kabel
Fyzické vlastnosti
Barva:  žlutá
Délka kabelu (m):  5
Průměr optického vlákna:  9

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace