Kategorie produktů

Optický patchcord DATACOM LC-SC 50/125 MM 15m Optický parchcord, LC-SC, 50/125, MM, 15m, duplex, OM3

616 Kč 509 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem 1 ks

Kód: NOPDTC1059

PN: 55571

DATACOM LC-SC 50/125 MM 15m Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ optického vlákna: MM Průměr optického vlákna: 50 µm Konektor 1: LC Konektor 2: SC Délka: 15 m
Počet:
DATACOM LC-SC 50/125 MM 15m

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ optického vlákna: MM

Průměr optického vlákna: 50 µm

Konektor 1: LC

Konektor 2: SC

Délka: 15 m

Značka
Výrobce:  Datacom
Upřesnění typu:  Patch kabel
Fyzické vlastnosti
Barva:  žlutá
Délka kabelu (m):  15
Průměr optického vlákna:  50
Konektory:  LC/SC
Modelové číslo
Modelové číslo:  LC-SC 50/125 MM 15m

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace