Kategorie produktů

Optický modul TP-Link TL-SM311LM Optický modul, SFP, 1Gbit, MM multi mode, LC, 550km, MiniGBIC

568 Kč 470 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem 2 ks

Kód: NAOTPL1007

PN: TL-SM311LM

Záruka: 60 měsíce (ů)

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC/SFP transceiver slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro multimode vlákno 50/125 µm nebo 62,5/125 µm s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být... více
Počet:
TP-Link TL-SM311LM

MiniGBIC/SFP transceiver slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro multimode vlákno 50/125 µm nebo 62,5/125 µm s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.

Určen k použití se zařízeními: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 1,25 Gbps

Typ: multimode

Vzdálenost: max. 550 m

Tx/Rx: 850 nm

Konektor: LC duplex (UPC broušení)

Značka
Výrobce:  TP-LINK
Upřesnění typu:  Optický modul
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP
Režim:  MM
Dosah:  550 m
Typ optického konektoru:  LC
Typ SFP modulu:  duplex
Rychlost SFP modulu:  1 Gbps
Fyzické vlastnosti
Barva:  šedá
Hmotnost (g):  12
Váhová kategorie:  Lehký - do 2 kg
Modelové číslo
Modelové číslo:  TL-SM311LM

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace