Kategorie produktů

Konvertor TP-Link MC200CM Konvertor, Gigabit Media, Ethernet/Optika (Multi-mode), šedý

1 084 Kč 896 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem 4 ks

Kód: NACTPL0002

PN: MC200CM

Záruka: 60 měsíce (ů)

TP-Link MC200CM Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (Multi-mode) a 1x RJ45. Media konvertor MC200CM, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX, je určen pro použití... více
Počet:
TP-Link MC200CM

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (Multi-mode) a 1x RJ45.

Media konvertor MC200CM, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX, je určen pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC.

Také podporuje specifikaci krátkovlnného laseru (SX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 850 nm u příjmu i odesílání dat.

Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Porty: 1x 1000 Mbps RJ-45, 1x 1000 Mbps SC/UPC

Soulad s normami: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Maximální spotřeba: 1,66 W

Rozměry: 94,5 x 73 x 27 mm

Značka
Výrobce:  TP-LINK
Upřesnění typu:  Konvertor
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  850
Max. délka spoje (km):  0,1
Přenášené signály:  TxD a RxD
Přenosová rychlost (Mbps):  1000
Síťová rozhraní
Normy:  IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Vstupy a výstupy
Konektor:  SC, RJ45
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  60
Délka záruky (měsíce):  60
Fyzické vlastnosti
Barva:  šedá
Rozměry:  94,5 x 73 x 27 mm
Rozměry:  94.5 x 73 x 27 mm
Výška (mm):  27
Šířka (mm):  94.5
Hloubka (mm):  73
Specifikace vlákna:  50/125um
Modelové číslo
Modelové číslo:  MC200CM

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace