Kategorie produktů

Konvertor TP-Link MC220L Konvertor, Gigabit media, Ethernet/Optika, SFP, šedý

599 Kč 495 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem 3 ks

Kód: NACTPL0004

PN: MC220L

Záruka: 60 měsíce (ů)

TP-Link MC220L Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde... více
Počet:
TP-Link MC220L

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly.

Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou.
Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení.
Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet.
Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Protokol: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

Porty: 1 x 1Gbit SFP, 1x 1000 Mbit RJ45 (Auto MDI/ MDIX)

Napájení:externí adaptér

Rozměry: 94,5 x 73 x 27 mm

Hmotnost: 500 g

Značka
Výrobce:  TP-LINK
Upřesnění typu:  Konvertor
Technické detaily
Provozní teplota max (°C):  50
Provozní teplota min (°C):  +0
Přenosová rychlost (Mbps):  1000
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP
Typ optického konektoru:  SC / LC
Rychlost SFP modulu:  1 Gbps
Normy:  IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Vstupy a výstupy
Konektor:  SFP, RJ45
Napájení
Napájení (V):  9
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  60
Délka záruky (měsíce):  60
Fyzické vlastnosti
Barva:  šedá
Hmotnost (kg):  0.5
Rozměry:  94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost (g):  500
Výška (mm):  27
Šířka (mm):  94.5
Hloubka (mm):  73
Další výbava a vlastnosti
Ostatní:  disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
LED indikace:  indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Modelové číslo
Modelové číslo:  MC220L

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace