Kategorie produktů

Konvertor TP-Link MC112CS Konvertor, 100Mbps, WDM media, Eth/Optika (single-mode), šedý

779 Kč 644 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem 3 ks

Kód: NACTPL0006

PN: MC112CS

Záruka: 60 měsíce (ů)

TP-Link MC112CS Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je... více
Počet:
TP-Link MC112CS

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V).

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Porty: 1x RJ-45, 1x 100 Mbps SC/UPC

Soulad s normami: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Maximální spotřeba: 2,41 W

Rozměry: 94,5 x 73 x 27 mm

Značka
Výrobce:  TP-LINK
Upřesnění typu:  Konvertor
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  1310/1550
Max. délka spoje (km):  20
Provozní teplota max (°C):  50
Provozní teplota min (°C):  +0
Přenášené signály:  TxD a RxD
Přenosová rychlost (Mbps):  10/100
Síťová rozhraní
Normy:  IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
Vstupy a výstupy
Konektor:  SC, RJ45
Napájení
Napájení (V):  9
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  60
Délka záruky (měsíce):  60
Fyzické vlastnosti
Barva:  šedá
Hmotnost (kg):  0.34
Rozměry:  94,5 x 73 x 27 mm
Rozměry:  94.5 x 73 x 27 mm
Výška (mm):  27
Šířka (mm):  94.5
Hloubka (mm):  73
Specifikace vlákna:  9/125um
Další výbava a vlastnosti
Ostatní:  disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
LED indikace:  indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Modelové číslo
Modelové číslo:  MC112CS

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace