Kategorie produktů

Konvertor TP-Link MC110CS Konvertor, média, sítě Fast Ethernet, 100Mbps, šedý

729 Kč 602 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem 5 ks

Kód: NACTPL0007

PN: MC110CS

Záruka: 60 měsíce (ů)

TP-Link MC110CS MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC110CS, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base... více
Počet:
TP-Link MC110CS

MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak.

Média konvertor MC110CS, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC110CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm u příjmu i odesílání dat.

Zařízení MC110CS podporuje přenos dat pomocí jednorežimového optického kabelu na vzdálenost až 20 km.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Porty: 1x RJ-45, 1x 100 Mbps SC/UPC

Soulad s normami: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Maximální spotřeba: 1,52 W

Rozměry: 94,5 x 73 x 27 mm

Značka
Výrobce:  TP-LINK
Upřesnění typu:  Konvertor
Fyzické vlastnosti
Barva:  šedá
Rozměry:  94,5 x 73 x 27 mm
Modelové číslo
Modelové číslo:  MC110CS

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace