Kategorie produktů

MikroTik S-3553LC20D
Optický modul, MiniGBIC, SFP, Gigabit, WDM, single-mode, LC, UPC, 1,25Gbps

1 821 Kč 1 505 Kč bez DPH

Dostupnost: Bude skladem 14.8.2020

Kód: NAOMKR1002

PN: S-3553LC20D

Záruka: 26 měsíce (ů)

MikroTik S-3553LC20D Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps a to na vzdálenost až 20 km.... více
Počet:
MikroTik S-3553LC20D

Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps a to na vzdálenost až 20 km. Ideální řešení pro dlouhé páteřní trasy.
Modul je přímo určen pro RouterBoardy od MikroTiku, viz. související produkty. Modul je napájen přímo ze zařízení. Protože modul vysílá a přijímá na rozdílných vlnových délkách, je dodáván v páru. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu. Modul je určen pro 1x LC konektor.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 1,25 Gbps

Typ: single mode

Vzdálenost: max. 20 km

Vlnová délka:
Tx: 1310 nm/ Rx: 1550 nm (S-35LC20D)
Tx: 1550 nm/ Rx: 1310 nm (S-53LC20D)

Konektor: LC, broušení UPC

Značka
Výrobce:  MIKROTIK
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  1310/1550
Max. délka spoje (km):  20
Provozní teplota max (°C):  70
Provozní teplota min (°C):  -40
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP
Režim:  SM
Dosah:  20 km
Typ optického konektoru:  LC
Rychlost SFP modulu:  1,25 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  MikroTik
Vstupy a výstupy
Konektor 1:  LC
Konektor 2:  LC
Rozhraní:  SFP
Konektor:  LC
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Barva:  stříbrná
Hmotnost (kg):  0.052

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace