Kategorie produktů

Optický modul MikroTik S-31DLC20D Optický modul, MiniGBIC, SFP, Gigabit, single-mode

580 Kč 479 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem 2 ks

Kód: NAOMKR1003

PN: S-31DLC20D

Záruka: 26 měsíce (ů)

MikroTik S31DLC20D; MiniGBIC modul pro singlemode vlákna je ideálním řešení pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 20 km. Hodí se pro dlouhé optické...
Počet:
MikroTik S-31DLC20D

MiniGBIC modul pro single-mode vlákna je ideálním řešení pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 20 km. Hodí se pro dlouhé optické trasy.
Modul je přímo určen pro RouterBoardy od Mikrotiku, viz. související produkty. Modul je napájen přímo ze zařízení. Vzhledem k dosahu až 20 km je ideálním řešením pro dlouhé optické trasy. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu. Modul je určen pro 2x LC konektory.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 1,25 Gbps

Typ: single mode

Vzdálenost: max. 20 km

Tx/Rx: 1310 nm

Konektor: LC duplex

Značka
Výrobce:  MIKROTIK
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  1310
Max. délka spoje (km):  20
Provozní teplota max (°C):  70
Provozní teplota min (°C):  +0
Přenosová rychlost (Mbps):  1280
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP
Režim:  SM
Dosah:  20 km
Typ optického konektoru:  LC
Typ SFP modulu:  duplex
Rychlost SFP modulu:  1,25 Gbps
Normy:  IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Vstupy a výstupy
Konektor:  2x LC
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  24
Délka záruky (měsíce):  24
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg):  0.025
Modelové číslo
Modelové číslo:  S-31DLC20D

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace