Kategorie produktů

MikroTik S+85DLC03D
Optický modul, SFP+, MM, 300m, 10Gbps, 850nm

1 529 Kč 1 264 Kč bez DPH

Dostupnost: Bude skladem za 2 týden

Kód: NAOMKR1004

PN: S+85DLC03D

Záruka: 26 měsíce (ů)

MikroTik S+85DLC03D MiniGBIC modul pro multi-mode vlákna je ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbps na vzdálenost až 300 m, hodí se tak pro rozvod optické... více
Počet:
MikroTik S+85DLC03D

MiniGBIC modul pro multi-mode vlákna je ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbps na vzdálenost až 300 m, hodí se tak pro rozvod optické sítě v rámci podniku či pro kratší páteřní trasy např. mezi jednoltivými bytovými domy.

Modul je přímo určen pro RouterBoardy od MikroTiku, viz. související produkty. Modul je napájen přímo ze zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu. Modul je určen pro 2x LC konektory.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP+

Rychlost: 10 Gbps

Typ: multi mode

Vzdálenost: max. 300 m

Tx/Rx: 850 nm

Konektor: LC duplex (broušení UPC)

Značka
Výrobce:  MIKROTIK
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  850
Max. délka spoje (km):  0,3
Provozní teplota max (°C):  70
Provozní teplota min (°C):  -40
Přenosová rychlost (Mbps):  10000
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP+
Režim:  MM
Dosah:  300 m
Typ optického konektoru:  LC
Typ SFP modulu:  duplex
Rychlost SFP modulu:  10 Gbps
Vstupy a výstupy
Konektor:  2x LC
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  24
Délka záruky (měsíce):  24
Fyzické vlastnosti
Barva:  šedá
Specifikace vlákna:  50/125um, 62,5/125um

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace