Kategorie produktů

Optický modul MikroTik S+31DLC10D Optický modul, MiniGBIC, SFP, 10 Gigabit, single-mode

3 629 Kč 2 999 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za 2 týdny

Kód: NAOMKR1005

PN: S+31DLC10D

Záruka: 26 měsíce (ů)

MikroTik S+31DLC10D MiniGBIC modul pro single-mode vlákna je ideálním řešení pro zakončení či vytvoření optické trasy. Tento modul od Mikrotiku umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbit na vzdálenost 10 km. Hodí se pro... více
Počet:
MikroTik S+31DLC10D

MiniGBIC modul pro single-mode vlákna je ideálním řešení pro zakončení či vytvoření optické trasy. Tento modul od Mikrotiku umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbit na vzdálenost 10 km. Hodí se pro dlouhé optické trasy.
Modul je přímo určen pro Cloud Core Routery od Mikrotiku, viz. související produkty. Modul je napájen přímo ze zařízení. Vzhledem k dosahu až 20 km je ideálním řešením pro dlouhé optické trasy. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu. Modul je určen pro 2x LC konektory.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP+

Rychlost: 10 Gbps

Typ: single mode

Vzdálenost: max. 10 km

Tx/Rx: 1310 nm

Konektor: LC duplex

Značka
Výrobce:  MIKROTIK
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  1310
Max. délka spoje (km):  10
Provozní teplota max (°C):  70
Provozní teplota min (°C):  +0
Přenosová rychlost (Mbps):  10000
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP+
Režim:  SM
Dosah:  10 km
Typ optického konektoru:  LC
Typ SFP modulu:  duplex
Rychlost SFP modulu:  10 Gbps
Normy:  IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Vstupy a výstupy
Konektor:  2x LC
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  24
Délka záruky (měsíce):  24
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg):  0.02
Specifikace vlákna:  9/125um
Modelové číslo
Modelové číslo:  S+31DLC10D

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace