Kategorie produktů

Konvertor MikroTik RBFTC11 Konvertor, Gigabit media, Eth/Optika, SFP

911 Kč 753 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za 1-2 dny

Kód: NACMKR0001

PN: RBFTC11

Záruka: 26 měsíce (ů)

MikroTik RBFTC11 Media konvertor se SFP slotem. Díky slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Velkou předností je podpora PoE napájení ve standardu 802.3af/at a venkovní provedení. Konvertor... více
Počet:
MikroTik RBFTC11

Media konvertor se SFP slotem. Díky slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Velkou předností je podpora PoE napájení ve standardu 802.3af/at a venkovní provedení.
Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Díky umístění do voděodolného case a podpoře PoE napájení po UTP kabelu, navíc ve standardu 802.3af/at, je ideální pro venkovní instalace. Převodník se pak hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

Značka
Výrobce:  MIKROTIK
Upřesnění typu:  Konvertor
Technické detaily
Provozní teplota max (°C):  70
Provozní teplota min (°C):  -40
Přenosová rychlost (Mbps):  1000
Vstupy a výstupy
Konektor:  SFP, RJ45
Napájení
Napájení max (PoE) (V):  57
Napájení min (PoE) (V):  12
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg):  0.3

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace