Kategorie produktů

Optický modul UBNT UFiber SM 1Gbit 2ks Optický modul, SFP, 1,25 Gbit, WDM 1310 nm/1550 nm, 3 km, Single-Mode Module, BiDi, 2 ks

692 Kč 572 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem 9 ks

Kód: NAOUBT1014

PN: UF-SM-1G-S

Záruka: 26 měsíce (ů)

UBNT UFiber SM 1Gbit 2 ks; Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro singlemode vlákna jsou ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. UFSM1GS umožňuje komunikovat rychlostí až 1 Gbit/s. Ideální pro...
Počet:
UBNT UFiber SM 1Gbit 2 ks

Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro single-mode vlákna jsou ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. UF-SM-1G-S umožňuje komunikovat rychlostí až 1 Gbit/s. Ideální pro dlouhé optické trasy do vzdálenosti 3 km.
Vlnová délka pro příjem signálu (Tx) je u modrého modulu 1310 nm a u žlutého modulu 1550 nm. Vlnová délka pro vysílání (Rx) je u modře značeného modulu je 1550 nm a žlutého modulu je 1310 nm.

Modul je určen pro LC/UPC konektory.

Největší výhodou komunikace po optickém kabelu je odolnost proti elektromagnetickým interferencím a kvalitní vysokorychlostní přenos dat na dlouhé vzdálenosti.
Využití je pro každé vnitřní a venkovní moderní sítě.

Ubiquiti optické moduly splňují standard SFP MSA (Multi-Source Agreement).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 1,25 Gbps

Typ: singlemode

Vzdálenost: max. 3 km

Tx/Rx: 1310 nm / 1550 nm

Konektor: 2 x LC

Značka
Výrobce:  UBIQUITI NETWORKS
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  1310/1550
Max. délka spoje (km):  3
Provozní teplota max (°C):  70
Provozní teplota min (°C):  +0
Přenosová rychlost (Mbps):  1250
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP
Režim:  SM
Dosah:  3 km
Typ optického konektoru:  LC
Rychlost SFP modulu:  1,25 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  UBNT
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  24
Délka záruky (měsíce):  24
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg):  0.02
Modelové číslo
Modelové číslo:  UF-SM-1G-S

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace