Kategorie produktů

Optický modul UBNT UFiber MM 10Gbit 2ks Optický modul, SFP+, multi-mode, 10Gbit, sada 2 kusů

1 152 Kč 952 Kč bez DPH

Dostupnost: Bude skladem 12.11.2019

Kód: NAOUBT1016

PN: UF-MM-10G

Záruka: 26 měsíce (ů)

UBNT UFiber MM 10Gbit 2 ks Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro multi-mode vlákna umožňují přenos až 10 Gbit/s. Ideální pro optické spojky do vzdálenosti 300 m. Největší výhodou komunikace po optickém kabelu je... více
Počet:
UBNT UFiber MM 10Gbit 2 ks

Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro multi-mode vlákna umožňují přenos až 10 Gbit/s. Ideální pro optické spojky do vzdálenosti 300 m.

Největší výhodou komunikace po optickém kabelu je odolnost proti elektromagnetickým interferencím a kvalitní vysokorychlostní přenos dat na delší vzdálenosti než kabelové připojení. Vlnová délka pro příjem signálu (Tx) a vysílání (Rx) je 850 nm. Modul je určen pro LC/UPC konektory.

Značka
Výrobce:  UBIQUITI NETWORKS
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  850
Provozní teplota max (°C):  70
Provozní teplota min (°C):  +0
Přenosová rychlost (Mbps):  10000
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg):  0.1

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace