Kategorie produktů

Patch kabel UBNT UFiber SM 100 Patch kabel, optický, 6x single-mode, LC/LC, venkovní, 100 ft (30m)

1 773 Kč 1 465 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za 1-2 dny

Kód: NOPUBT0001

PN: FC-SM-100

Záruka: 26 měsíce (ů)

UBNT UFiber SM 100 Univerzální optický kabel se šesti single-mode vlákny o délce 30 m zakončený LC konektory na obou stranách. Kvalitní optická vlákna 9/125 µm typu G.657.A2 jsou flexibilní a ideální pro vnitřní a venkovní... více
Počet:
UBNT UFiber SM 100

Univerzální optický kabel se šesti single-mode vlákny o délce 30 m zakončený LC konektory na obou stranách. Kvalitní optická vlákna 9/125 µm typu G.657.A2 jsou flexibilní a ideální pro vnitřní a venkovní instalace.
Díky optickému kabelu dosáhnete výrazně delší maximální délky spoje než u ethernetu. Největší výhodou je odolnost proti interferencím (elektromagnetickému rušení) a vysoká kapacita linky, více než 6x 1 Gbps dle zvoleného aktivního prvku.

Voděodolný plášť kabelu obsahuje kevlar, díky tomu disponuje velmi vysokou odolností v tahu. Průměr kabelu je pouhých 6 mm ± 0.2 mm.

Maximální vložný útlum:

  • 1310 nm 0,5 dB/km
  • 1550 nm 0,5 dB/km

Optické kabely ve spojení s produkty řady EdgeMAX Vám umožní vytvořit stabilní vysokorychlostní síť.

Značka
Výrobce:  UBIQUITI NETWORKS
Upřesnění typu:  Patch kabel
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  1310/1550
Fyzické vlastnosti
Délka kabelu (m):  30
Typ vlákna:  singlemode
Specifikace vlákna:  9/125um
Provedení:  simplex
Konektory:  LC/LC
Armovaný kabel:  ne

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace