Kategorie produktů

Patch kabel UBNT UFiber ODN 2m Patch kabel, ODN, 2m, optický, multimode, LC-LC

186 Kč 154 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem > 10 ks

Kód: NOPUBT0005

PN: UOC-2

Záruka: 26 měsíce (ů)

UBNT UFiber ODN 2 m; Multimódový optický patch kabel 2 metry dlouhý zakončený konektory LCLC ideální pro propojení Ubiquiti switchů a routerů z řady EdgeMax nebo UniFi. Duplexní provedení. Vlnové délky 850/1310 nm. S...
Počet:
UBNT UFiber ODN 2 m

Multimódový optický patch kabel 2 metry dlouhý zakončený konektory LC-LC ideální pro propojení Ubiquiti switchů a routerů z řady EdgeMax nebo UniFi. Duplexní provedení. Vlnové délky 850/1310 nm. Standard OM3. Broušení ferule UPC/UPC.

Značka
Výrobce:  UBIQUITI NETWORKS
Upřesnění typu:  Patch kabel
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  850/1310
Provozní teplota max (°C):  75
Přenosová rychlost (Mbps):  10000
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg):  0.02
Broušení:  UPC/UPC
Provedení:  duplex
Délka (mm):  2000
Konektory:  LC/LC

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace