Kategorie produktů

MikroTik S-C47DLC40D
Optický modul, SFP, CWDM, Gigabit, single-mode, 1,25Gbps, 2x LC

888 Kč 734 Kč bez DPH

Dostupnost: Bude skladem za 3 týden

Kód: NAOMKR1010

PN: S-C47DLC40D

Záruka: 26 měsíce (ů)

MikroTik S-C47DLC40D SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1470 nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Formát: SFP Rychlost: 1,25 Gbps Typ: single mode ... více
Počet:
MikroTik S-C47DLC40D

SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1470 nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 1,25 Gbps

Typ: single mode

Vzdálenost: max. 40 km

Vlnová délka: 1470 nm

Konektor: 2 x LC

Značka
Výrobce:  MIKROTIK
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  1470
Max. délka spoje (km):  20
Provozní teplota max (°C):  70
Provozní teplota min (°C):  +0
Přenosová rychlost (Mbps):  1250
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP
Režim:  SM
Dosah:  40 km
Typ optického konektoru:  LC
Rychlost SFP modulu:  1,25 Gbps
Vstupy a výstupy
SFP (počet):  1
Konektor:  2x LC
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Barva:  stříbrná
Hmotnost (kg):  0.025

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace