Kategorie produktů

Optický modul MikroTik S-C53DLC40D Optický modul, SFP, CWDM, Gigabit, single-mode, 2x LC

1 243 Kč 1 027 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za 3 týdny

Kód: NAOMKR1013

PN: S-C53DLC40D

Záruka: 26 měsíce (ů)

MikroTik SC53DLC40D; SFP CWDM je modul pro singlemode vlákna s vlnovou délkou 1530 nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps. Vzhledem k dosahu až 20 km je v kombinaci s jednotkou...
Počet:
MikroTik S-C53DLC40D

SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1530 nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
Vzhledem k dosahu až 20 km je v kombinaci s jednotkou CWDM-MUX8A ideálním řešením pro redukci optických kabelů na dlouhé trasy. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu a má 2x LC konektory.


Značka
Výrobce:  MIKROTIK
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  1530
Max. délka spoje (km):  20
Provozní teplota max (°C):  70
Provozní teplota min (°C):  +0
Přenosová rychlost (Mbps):  1250
Vstupy a výstupy
Konektor:  2x LC
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg):  0.025

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace