Kategorie produktů

Optický modul TP-Link TXM431-LR Optický modul, Transceiver, 10GBase-LR SFP+ LC

2 419 Kč 1 999 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za týden

Kód: NAOTPL1013

PN: TXM431-LR

Záruka: 60 měsíce (ů)

TPLink TXM431LR; Transceiver TXM431LR je určen k prodloužení přenosové vzdálenosti založené na10GBit/s ethernetovém připojení. Jedná se o vysoce výkonný 1310nm transceiver 10GBASELR SFP+ s jedním režimem....
Počet:
TP-Link TXM431-LR

Transceiver TXM431-LR je určen k prodloužení přenosové vzdálenosti založené na10GBit/s ethernetovém připojení. Jedná se o vysoce výkonný 1310nm transceiver 10GBASE-LR SFP+ s jedním režimem.

Podporuje plně duplexní režim a 10G ethernetové připojení do vzdálenost až 10 km s kabely s 9/125µm vláknem.

Značka
Výrobce:  TP-LINK
Upřesnění typu:  Optický modul

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace