Kategorie produktů

TP-Link TXM431-LR
Optický modul, SFP+, 10GBase-LR, single-mode, LC, UPC

1 879 Kč 1 553 Kč bez DPH
Běžná cena: 1 956 Kč

Dostupnost: Skladem 2 ks

Kód: NAOTPL1013

PN: TXM431-LR

Záruka: 60 měsíce (ů)

TP-Link TXM431-LR Transceiver TXM431-LR je určen k prodloužení přenosové vzdálenosti založené na 10GBit/s ethernetovém připojení. Jedná se o vysoce výkonný 1310 nm transceiver 10GBASE-LR SFP+ s jedním režimem. Podporuje... více
Počet:
TP-Link TXM431-LR

Transceiver TXM431-LR je určen k prodloužení přenosové vzdálenosti založené na 10GBit/s ethernetovém připojení. Jedná se o vysoce výkonný 1310 nm transceiver 10GBASE-LR SFP+ s jedním režimem.

Podporuje plně duplexní režim a 10G ethernetové připojení do vzdálenost až 10 km s kabely s 9/125µm vláknem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP+

Rychlost: 10 Gbps

Typ: single mode

Vzdálenost: max. 10 km

Vlnová délka: 1310 nm

Konektor: LC, broušení UPC

Kompatibilita: switche řady T3700, T2700, T1700 a moduly TX432

Značka
Výrobce:  TP-LINK
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  1310
Max. délka spoje (km):  10
Provozní teplota max (°C):  70
Provozní teplota min (°C):  +0
Přenosová rychlost (Mbps):  10000
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP+
Režim:  SM
Dosah:  10 km
Typ optického konektoru:  LC
Rychlost SFP modulu:  10 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  TP-Link
Normy:  IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP
Napájení
Napájení (V):  3,3
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  60
Délka záruky (měsíce):  60
Fyzické vlastnosti
Barva:  stříbrná

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace