Kategorie produktů

Patch kabel Solarix 9/125 LCupc/LCupc SM OS 10m Patch kabel, 9/125 LCupc/LCupc, SM, OS, 10m, duplex, SXPC-LC/LC-UPC-OS-10M-D

244 Kč 202 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za 1-2 dny

Kód: SOPSOL1008

PN: 70231109

Solarix 9/125 LCupc/LCupc SM OS 10 m Optický patch kabel v duplexním provedení se singlemodovým vláknem 9/125 µm. Kabel je délky 10 m a je zakončený konektory LC/LC, broušení UPC/UPC. Slouží k propojení dvou aktivních... více
Počet:
Solarix 9/125 LCupc/LCupc SM OS 10 m

Optický patch kabel v duplexním provedení se singlemodovým vláknem 9/125 µm. Kabel je délky 10 m a je zakončený konektory LC/LC, broušení UPC/UPC. Slouží k propojení dvou aktivních zařízení nebo aktivního zařízení s pasivním (optické rozvaděče, optické vany).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ pláště: LSOH

Konektor: LC/LC

Délka: 10 m

Značka
Výrobce:  SOLARIX
Upřesnění typu:  Patch kabel
Fyzické vlastnosti
Délka kabelu (m):  10
Průměr optického vlákna:  9/125
Konektory:  LC/LC
Modelové číslo
Modelové číslo:  SXPC-LC/LC-UPC-OS-10M-D

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace