Kategorie produktů

Centrální jednotka TP-Link P1201-08
Centrální jednotka, GPON OLT, 8x PON SFP, 4x SFP/RJ-45 combo, redundantní napájení, AC/DC

56 659 Kč 46 826 Kč bez DPH

Dostupnost: Bude skladem za týden

Kód: NAOTPL1019

PN: NAOTPL1019

Záruka: 36 měsíce (ů)

TP-Link P1201-08 GPON OLT, standard ITU-T G.984.x, G.988 OMCI, centrální jednotka pro výstavbu GPON sítě. 8x PON SFP, komunikace po jediném vlákně v obou směrech, 1310/1490 nm, downstream 2,5 Gbit/s a upstream 1,25 Gbit/s,... více
Počet:
TP-Link P1201-08

GPON OLT, standard ITU-T G.984.x, G.988 OMCI, centrální jednotka pro výstavbu GPON sítě. 8x PON SFP, komunikace po jediném vlákně v obou směrech, 1310/1490 nm, downstream 2,5 Gbit/s a upstream 1,25 Gbit/s, 2 x SFP+ (10 Gb/s), 4 x SFP/RJ45 1000Base-T, 1 x USB typ C, sdílené porty pro SFP a RJ-45.

Vlastnosti

  • 128 ONU na PON port, celkem max. 1024 zařízení
  • QoS, správa pásma, sdílení pásma, rozsáhlý aparát priorizace
  • RSTP
  • řízení broadcastů

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozhraní: 8 x SFP GPON OLT, 2 x SFP+ (10 Gb/s), 4 x SFP/RJ45 1000Base-T (combo), 1 x RJ-45 konzole port, 1 x USB typ C konzole port
Management: CLI, EMS (SNMP), management a konzole port
VLAN: podpora 802.1q
Napájení: AC 90-240V / 50/60Hz a současně DC 36-72 V, napájení je redundantní, příkon 70 W
Provozní teplota: 0 - 50 °C
Rozměry: 440 x 391 x 44 mm, 19" formát, výška 1U
Hmotnost: 4 kg

Značka
Výrobce:  TP-LINK
Upřesnění typu:  PON - GPON
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  1490,1310
Max. délka spoje (km):  20
Provozní teplota max (°C):  50
Provozní teplota min (°C):  +0
Přenosová rychlost (Mbps):  100/1000/10000
Síťová rozhraní
Normy:  ITU-T G.984.x, G.988
Napájení
Napájení (V):  90-240 V
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  36
Délka záruky (měsíce):  36
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg):  4
Specifikace vlákna:  9/125um

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace