Kategorie produktů

Optický modul TP-Link PLT12-C+ Optický modul, SFP, GPON OLT, Class C+

2 499 Kč 2 065 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za týden

Kód: NAOTPL1020

PN: PLT12-C+

Záruka: 36 měsíce (ů)

TP-Link PLT12-C+ Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC/UPC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po... více
Počet:
TP-Link PLT12-C+

Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC/UPC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Dosah typicky 20 km.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 2488 Mbps

Typ: single mode

Vzdálenost: max. 20 km

Vlnová délka (vysílání/příjem): 1490 nm / 1310 nm

Konektor: SC/UPC

Značka
Výrobce:  TP-LINK
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  1490,1310
Max. délka spoje (km):  20
Provozní teplota max (°C):  85
Provozní teplota min (°C):  -40
Přenosová rychlost (Mbps):  2488
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP
Režim:  SM
Dosah:  20 km
Typ optického konektoru:  SC
Typ SFP modulu:  simplex
Rychlost SFP modulu:  1,25 Gbps
Vstupy a výstupy
Konektor:  SC
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  36
Délka záruky (měsíce):  36
Fyzické vlastnosti
Barva:  stříbrná
Modelové číslo
Modelové číslo:  PLT12-C+

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace