Kategorie produktů

Router TP-Link XN020-G3v Router, bezdrátový, gigabitový, 2,4GHz, 300Mbps, N, VoIP GPON, HGU, bílý

1 399 Kč 1 156 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za týden

Kód: NAOTPL1022

PN: XN020-G3v

Záruka: 36 měsíce (ů)

TPLink XN020G3v; Router pracující v pásmu 2,4 GHz , standard 802.11b/g/n . Dosahuje přenosové rychlosti až 300 Mbit/s . Díky podpoře volání VoIP můžete jednoduše telefonovat nebo přijímat te...
Počet:
TP-Link XN020-G3v

Router pracující v pásmu 2,4 GHz, standard 802.11b/g/n. Dosahuje přenosové rychlosti až 300 Mbit/s. Díky podpoře volání VoIP můžete jednoduše telefonovat nebo přijímat telefonní hovory přes internet. Podporuje rozhraní pro správu a řízení systému ONT (OMCI).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Standard: 802.11b/g/n

Rychlost datového přenosu: 300 Mbps - 2,4 GHz

Anténa: 2 x 2,5 dBi externí anténa

Porty: 1 x RJ-45 GbE, 1x RJ-45 Fast Ethernet, 1 x RJ-11, 1 x SC/APC (GPON) port, 1 x FXS port

Frekvenční pásmo: 2,4 GHz

Zabezpečení: 64/128-bit WEP, WPA/ WPA2, WPA-PSK, WPA-PSK2

Podpora PoE: ne

Rozměry: 181 x 125 x 36 mm

Značka
Výrobce:  TP-LINK
Upřesnění typu:  PON - GPON
Technické detaily
Použití v interiéru:  ano
Použití v exteriéru:  ne
Provozní teplota min./max. (°C):  0/+40
Provozní teplota max (°C):  40
Provozní teplota min (°C):  +0
Přenosová rychlost (Mbps):  300
Komunikace
Podpora 3G:  ne
Podpora 4G/LTE:  ne
Síťová rozhraní
LAN:  ano
Gigabit LAN:  ano
Wifi:  ano
Standard Wifi:  802.11b/g/n
Frekvence Wifi:  2.4 GHz
Zabezpečení WPA:  ano
Zabezpečení WPA2:  ano
Zabezpečení WEP:  ano
Režim router:  ano
Režim Bridge:  ne
Režim AP:  ano
Režim repeater:  ne
Režim klient:  ano
Počet připojitelných antén:  2
Normy:  802.11b/g/n
Šifrování:  64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK, WPA-PSK2
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet):  2
Rozhraní:  LAN, Wi-Fi
Napájení
Podpora POE:  ne
Napájení (V):  12V/0,6A
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  36
Délka záruky (měsíce):  36
Podpora
Slot pro SIM:  ne
Fyzické vlastnosti
Barva:  bílá
Rozměry:  181 x 125 x 36 mm
Modelové číslo
Modelové číslo:  XN020-G3v

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace