Kategorie produktů

Optický rozbočovač UBNT UFiber Splitter 16
Optický rozbočovač, 1:16, 1260-1650 nm, SC/APC konektory, délka 1,5m

741 Kč 612 Kč bez DPH

Dostupnost: Neznámá dostupnost

Kód: NOPUBT0016

PN: UF-SPLITTER-16

Záruka: 26 měsíce (ů)

UBNT UFiber Splitter 16 Optický rozbočovač 1:16, konektory SC/APC, s užitím v celém pásmu 1260-1650 nm, technologie výroby PLC. Pro rozbočení/sloučení optických tras s výhledem na jejich používání v celém vlnovém spektru. ... více
Počet:
UBNT UFiber Splitter 16

Optický rozbočovač 1:16, konektory SC/APC, s užitím v celém pásmu 1260-1650 nm, technologie výroby PLC. Pro rozbočení/sloučení optických tras s výhledem na jejich používání v celém vlnovém spektru.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Útlum vložením a rozbočením: 13,7 dB
Rovnoměrnost útlumu ve specifikovaných pásmech: 1,2 dB
Polarizačně závislý útlum: 0,3 dB
Odraz: 50 dB
Směrovost: 55 dB
Délka kabelu: 1,5 m
Typ vlákna: G657A1
Konektory: SC, broušení APC
Hmotnost: 110 g

Značka
Výrobce:  UBIQUITI NETWORKS
Upřesnění typu:  PON komponenty
Technické detaily
Provozní teplota max (°C):  85
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg):  0.11

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace