Kategorie produktů

Patch kabel Masterlan SCupc/SCapc-SSM.9/125-01 Patch kabel, optický, SC-SC, UPC/APC, 9/125, singlemode, simplex, 1m

102 Kč 84 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za 1-2 dny

Kód: NOPFIE0029

PN: SCupc/SCapc-SSM.9/125-01

Záruka: 26 měsíce (ů)

Masterlan 9/125 SC(upc)/SC(apc) SM 1 m Optický patch kabel v simplex provedení se singlemodovým vláknem 9/125 µm (typ G.657.A2). Kabel je dlouhý 1 m a je zakončený konektory SC/SC, broušení UPC/APC. Slouží k propojení dvou... více
Počet:
Masterlan 9/125 SC(upc)/SC(apc) SM 1 m

Optický patch kabel v simplex provedení se singlemodovým vláknem 9/125 µm (typ G.657.A2). Kabel je dlouhý 1 m a je zakončený konektory SC/SC, broušení UPC/APC. Slouží k propojení dvou aktivních zařízení nebo aktivního zařízení s pasivním (optické rozvaděče, optické vany).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ pláště: LSOH

Provedení: simplex

Typ vlákna: singlemode

Specifikace vlákna: 9/125 um

Konektor: SC / SC

Broušení: UPC / APC

Délka: 1 m

Značka
Výrobce:  WAVERF
Upřesnění typu:  PON komponenty
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  26
Délka záruky (měsíce):  26
Fyzické vlastnosti
Barva:  žlutá
Délka kabelu (m):  1
Průměr optického vlákna:  9/125
Broušení:  APC/UPC
Typ vlákna:  singlemode
Specifikace vlákna:  9/125um
Provedení:  simplex
Konektory:  SC/SC
Modelové číslo
Modelové číslo:  SCupc/SCapc-SSM.9/125-01

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace