Kategorie produktů

TP-Link TL-SM321B-2
Optický modul, SFP, WDM, 1Gbps, Single mode, LC, 2km

299 Kč 247 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Skladem 3 ks

Kód: NAOTPL1025

PN: TL-SM321B-2

Záruka: 60 měsíce (ů)

TP-Link TL-SM321B-2 Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km. V praxi... více
Počet:
TP-Link TL-SM321B-2

Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km. V praxi se tak používá pro krátké a střední optické sítě a poskytuje rychlé a stabilní gigabitové připojení pro přepínače, směrovače, servery atd.

Disponuje také funkcí Digital Diagnostic Monitoring (DDM), která vyhovuje standardu SFF-8472, a podporuje monitorování transceiveru v reálném čase. Modul je určen pro vložení do SFP slotu a je napájen přímo ze zařízení.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 1,25 Gbps

Typ: single mode

Vzdálenost: max. 2 km

Tx/Rx: 1310/1550 nm (Tx/Rx)

Konektor: LC

Značka
Výrobce:  TP-LINK
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  1310,1550
Max. délka spoje (km):  2
Provozní teplota max (°C):  70
Provozní teplota min (°C):  +0
Přenosová rychlost (Mbps):  1250
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP
Režim:  SM
Dosah:  2 km
Typ optického konektoru:  LC
Typ SFP modulu:  simplex
Rychlost SFP modulu:  1,25 Gbps
Typ modulu:  SFP
Normy:  IEEE 802.3z, TCP/IP
Vstupy a výstupy
Konektor:  LC
Napájení
Napájení (V):  3,3
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  60
Délka záruky (měsíce):  60
Fyzické vlastnosti
Barva:  šedá
Typ vlákna:  singlemode
Specifikace vlákna:  9/125um

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace